Finansowanie

Poszukujecie profesjonalnej obsługi przy pozyskiwaniu finansowania? Dobrze trafiliście :)
Wesprzemy ten proces do A do Z a dzięki wieloletnim doświadczeniom z pracy w instytucjach finansowych doradzimy na co trzeba zwracać uwagę aby uchronić swoją firmę przed złymi decyzjami.
Wybierzemy dla Was odpowiednią drogę i poprowadzimy za rękę przy podejmowaniu decyzji. Proste? Prościej się nie da :)

Pożyczki pod zabezpieczenie

Macie problemy finansowe i pożyczki bankowe są poza zasięgiem Twoim lub Twojej firmy?
Posiadacie nieobciążony majątek w postaci nieruchomości, ruchomości (samochody, maszyny budowlane, maszyny rolnicze)?
Nasz firma udziela wsparcia przy uzyskaniu finansowania poza bankowego od prywatnych inwestorów i prowadzi przez ten proces od momentu uzyskania pożyczki aż po moment końcowej spłaty. Twoje sprawy są w rękach profesjonalistów.

Windykacja i zarządzanie wierzytelnościami

Jednym z ważniejszych elementów utrzymania płynności finansowej jest efektywne zarządzanie wierzytelnościami w przedsiębiorstwie, rozumiane jednak nie tylko jako windykacja zaległych płatności czy ich dochodzenie na drodze sądowej.

Zarządzanie wierzytelnościami to przemyślany i spójny proces postępowania z każdą należnością od momentu jej powstawania, aż do momentu uzyskania z opłaty, bądź wpisania jej w straty (w przypadku braku zapłaty), ale także i później. KGK INVEST oferuje Państwu wdrożenie systemu zarządzania wierzytelnościami ściśle odpowiadającego potrzebom i charakterowi prowadzonych przedsiębiorstw.

Jesteśmy również zainteresowani zakupem interesujących portfeli wierzytelności.

nasze
realizacje

Nasza firma wspiera i inwestuje w interesując projekty, które pozwalają dywersyfikować nasz portfel inwestycyjny.

 • Smart & Art

  Smart & Art

  interaktywna agencja reklamowa która zajmuje się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych, aplikacji mobilnych, materiałów reklamowych oraz realizacją skutecznych kampanii reklamowych w internecie oraz mediach społecznościowych.

 • Platinum Apart 1

  Platinum Apart 1

  interaktywna agencja reklamowa która zajmuje się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych, aplikacji mobilnych, materiałów reklamowych oraz realizacją skutecznych kampanii reklamowych w internecie oraz mediach społecznościowych.

Inwestycje kapitałowe

Profesjonalnie doradzamy w zakresie inwestycji na rynku kapitałowym oraz pomagamy dokonywać słusznych decyzji inwestycyjnych.
Nasz wieloletnie doświadczenie na rynku kapitałowym pozwala wybrać dla naszych klientów odpowiednią strategię inwestycyjną.
Chcesz rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem na giełdzie? Chętnie pomożemy w wybraniu dla Ciebie odpowiednich instrumentów. Interesujesz się obligacjami korporacyjnymi? Pomożemy Tobie wybrać ciekawe
i bezpieczne oferty tak abyś mógł cieszyć się stabilnymi i regularnymi zyskami.

Inwestycje w start-upy

Masz ciekawy innowacyjny pomysł a nie masz środków na jego rozwój? Dobrze trafiłeś. Wesprzemy Twój projekt od A do Z.
Rozpoczynasz przygodę z biznesem i poszukujesz stabilnego partnera do rozwoju swojej firmy? Profesjonalnie ocenimy Twoje pomysły, potencjał oraz wybierzemy odpowiednią drogę rozwoju.
Pomożemy znaleźć inwestora, który wesprze Twój projekt finansowo, merytorycznie oraz znacząco wpłynie na jego efektywność.

Pośrednictwo w sprzedaży lub zakupie nieruchomości

Nasza firma pośredniczy w całkowitym procesie sprzedaży oraz zakupie nieruchomości. Zajmujemy się nieruchomościami mieszkalnymi, komercyjnymi oraz gruntami.
Poszukujecie działki pod inwestycję deweloperską? Dobrze trafiłeś, znajdziemy dla Waszej firmy odpowiedni grunt.
Poszukujesz nieruchomości mieszkalnych pod inwestycję? Dobrze trafiłeś, pomożemy Tobie dokonać odpowiedniego wyboru.
Masz na sprzedaż nieruchomości o wysokim ryzyku płynności? Poszukamy dla Ciebie klienta, który spełni Twoje oczekiwania.
Współpracujemy z osobami fizycznymi,firmami,korporacjami,instytucjami samorządu oraz skarbu państwa.
Łączymy podaż z popytem :)